.

.

New
Rockville Rockbox Pro 6.5 150W преносен LED партија Bluetooth MIC влез, црна

Rockville Rockbox Pro 6.5 150W преносен LED партија Bluetooth MIC влез, црна

DEN 1439.20

Износот
Залиха

¼ ”MIC влез. Батеријата за полнење трае 6 часа со голем волумен, 9 часа на среден волумен и 12 часа на мал волумен. Метална решетка за да ги заштити звучниците. LED режими (режим на прстен, режим на Strobe, EQ Analyzer Mode LED OFF). 1/4 "Навојно стоење на дното. Материјал на кабинетот : Полипропилен. Влез од 3,5мм Aux. 6,5 '' Војфер обезбедува прекрасен бас и миди. Системот за време е совршен за плажа, спални соби, бањи, работа, компјутерски звучник, забави и многу повеќе. Изграден во дигитален процесор за звук чип подесен од Роквил САД.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи