.

.

New
ASICS ЖЕНСКИ НАТПРЕВАР ACTIBREEZE ТЕНК Тениска Облека

ASICS ЖЕНСКИ НАТПРЕВАР ACTIBREEZE ТЕНК Тениска Облека

DEN 1.33

Износот
Залиха

100% Полиестер. Повлечете го затворањето. 100% Полиестер : . ACTIBREEZE технологија : . Мрежести странични панели ја подобруваат дишењето : . Водоотпорна ткаенина одзади помага да се одржи горниот дел лесен : . Најмалку 50% од примарниот материјал за оваа облека е направен со рециклирани материјали : . РЕЗЕРВОАРОТ ЗА АКТИВИРАЊЕ НА НАТПРЕВАРОТ помага вашето тело и ум да бидат синхронизирани за време на вашите натпревари. Направен е со стратешки мапирана зона за ладење и мрежести странични панели за подобрување на дишењето за време на вашите натпревари. Во меѓувреме, водоотпорната ткаенина одзади е дизајнирана да помогне да се одржи горниот дел сув и лесен во потопли услови.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи