.

.

New
Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со HKC HKC-S191 18.5 Приказ на приказ Анти-шпионски стражари (Не заштитени стакло за заштита)

Филм за заштитник на екранот за приватност на Puccy, компатибилен со HKC HKC-S191 18.5 Приказ на приказ Анти-шпионски стражари

DEN 1.33

Износот
Залиха

Има одлични својства за само-лекување, е отпорен на минутни гребнатини на површината, ако е изгребана на одредена длабочина. Површината има облога за отпорно на масло отпорни на отпечатоци, така што можете брзо да ја избришете со светло бришење.Ве молиме, внимавајте дека заштитник на екранот е флексибилен пластичен филм, а не калено стакло. Тоа не влијае на тенкото, меко чувство на допир, работењето на допир и чувствителноста. Прашања на кои им е потребно внимание : ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи. Ако има прашина, ве молиме користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата. Суво бришење. Ве молиме, бидете сигурни Обрнете внимание на тоа ако филмот е правл или не, ако има, користете прашина-Абсорбер за да ја отстраните прашината пред инсталацијата. Важно : Осветленоста на екранот на вашите уреди ќе се намали кога овој заштитник ќе се користи. Својствата за само-лекување му овозможуваат на филмот да се опорави од ситни гребнатини и да го задржи вашиот екран нов. Цврстина на 4 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини. Детали за производот : 1. ② За инсталацијата, затоа што е многу тенок филм на TPU, искинати делови може да добијат прашина, да остават отпечатоци од прсти, навивам рабови, итн. Го штити вашиот уред од тврда цврстина, абразија, гребнатини, оштетување како што се спуштање и судир.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи