.

.

New
С1-02435839000-ОЕМ Надградена Замена За ЈОРК ECM Вентилатор мотор &засилувач; Модул

С1-02435839000-ОЕМ Надградена Замена За ЈОРК ECM Вентилатор мотор &засилувач; Модул

DEN 1449.60

Износот
Залиха

Ова Е Сосема Нов OEM ECM Вентилатор Мотор И Модул. Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. 1/2 КС. 120-240 Волти. ЕЦМ. Ова Е Сосема Нов OEM ECM Вентилатор Мотор И Модул. Акции слика - не покажува вистински мотор.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи