.

.

New
Комплет за куки за куки за добиток, килим, килим за теписи за капчиња, со печатено платно за деца за возрасни почетници 52 × 38 см

Комплет за куки за куки за добиток, килим, килим за теписи за капчиња, со печатено платно за деца за возрасни почетници 52 ×

DEN 2.33

Износот
Залиха

Услуга : Може да се консултирате со нас ако имате какви било прашања по приемот на стоката и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Бидете сигурни да се однесувате на етикетата на предивото за да ја користите точната боја кога ја правите.Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот. Најдобар подарок : Можеме да го дадеме овој комплет за кука за заклучување на DIY на сопствените деца, пријатели, родители за да ги задржиме од електроника некое време и да доживееме забавно.1 x Комплет за предиво. Тоа ќе биде добар избор. Овој тепих за заклучување на куката нè држи подалеку од електронските производи привремено, може да ги заштити нашите очи, а исто така може да ги продлабочи нашите односи со пријателите и родителите и да го доживеете Забава на рацете. Разберете!. Материјал : Овој комплет за окови доаѓа со обрасци и упатства во боја, можеме да го направиме според упатствата, тоа го покажува предивото во боја што треба да се користи за секој мал квадрат, што може да ни помогне да го решиме брзо.Пакаж Вклучува : 1 x Опис. Празното платно е обележано со бојата на секој мал плоштад, само треба да јамкаме, кукаме и да го повлечеме соодветното предиво за да го создадете вашиот килим за заклучување на DIY. Опишете : Овој производ е недовршен и треба да се заврши сами или вашето семејство. Овој килим е полу-завршен производ и треба да го направат самите клиенти, за да можеме да го концентрираме нашето внимание и да ја завршиме оваа работа со нашето семејство во нашето слободно време.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи