.

.

New
Дизни Коко Диа де лос Муертос собира голема торба за тотална тота

Дизни Коко Диа де лос Муертос собира голема торба за тотална тота

DEN 2.33

Износот
Залиха

Автентичен лиценциран производ од Дизни. Овие се торби што може да се соберат и многу стилови се прекинати и никогаш повеќе нема да бидат достапни. Повеќекратни намени - може да се користи за складирање, забави за забави, торби за подароци, организатори на плакари, торби за намирници, итн. Нема флопи страни, супер лесна, но исклучително силна и издржлива. Мерки за торби 13 "x 15". Одлична замена за трајни пластични кеси и добра за нашето опкружување - 100% рециклирање. Автентичен лиценциран производ од Дизни. Овие се торби што може да се соберат и многу стилови се прекинати и никогаш повеќе нема да бидат достапни. Повеќекратни намени - може да се користи за складирање, забави за забави, торби за подароци, организатори на плакари, торби за намирници, итн. Нема флопи страни, супер лесна, но исклучително силна и издржлива. Мерки за торби 13 "x 15". Одлична замена за трајни пластични кеси и добра за нашето опкружување - 100% рециклирање. Автентичен лиценциран производ.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи