.

.

New
Полу Затворена Кутија За Отпадоци За Мачки Тоалетна Тава Со Лажица За Отпадоци За Миленичиња За Кученце Зајак, 40cmx37cmx18cm

Полу Затворена Кутија За Отпадоци За Мачки Тоалетна Тава Со Лажица За Отпадоци За Миленичиња За Кученце Зајак, 40cmx37cmx18cm

DEN 2.00

Износот
Залиха

Со Шуплива Лажица : многу погодно и нема да ги направи рацете валкани при чистење. Ефект : Давање на вашата мачка затскриен тоалет и го намалува следењето на ѓубрето. Карактеристика : врамената тава обезбедува дополнителна висина и спречува фрлање ѓубре од мачки од послужавникот низ собата. Опис : - Материјал : висококвалитетен пп материјал, издржлив за долго време на сервирање .- Карактеристика : врамената тава обезбедува дополнителна висина и спречува фрлање ѓубре од мачки од послужавникот низ собата .- Со Шуплива Лажица : многу погодно и нема да ги валка рацете при чистење .- Ефект : Давање на вашата мачка затскриен тоалет и го намалува следењето на ѓубрето .- Лесен За Чистење : Со одвојлив дизајн, удобно држење за лесно чистење, еднократно .Спецификација : - Материјал : PPPackage Вклучува : 1 Фиока За Кутии За Мачки1 Лажица : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Декларираните карактеристики

- Material:
PP
Package Includes:
1 Cat Litter Box Tray :
1 Spoon :
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors. :
Ново

Поврзани производи