.

.

New
Алатка За Одвојување На Синџирот На Мотоцикли Акуто, Алатка За Поправка На Прекинувач Од Не ' Рѓосувачки Челик, Сплитер За Поврзување На Врската За Извлекување

Алатка За Одвојување На Синџирот На Мотоцикли Акуто, Алатка За Поправка На Прекинувач Од Не ' Рѓосувачки Челик, Сплитер За Поврзување

DEN 0.67

Износот
Залиха

Лесен За Употреба - - - - Ова е суштинска алатка што треба да ја има за секој што работи на сопствена машина, лесно го крши синџирот за неколку секунди. Добар Додаток - - - - Одлична алатка за сопствениците на мотоцикли кои сакаат сами да го поправат мотоциклот.Помага брзо да се отстранат или инсталираат иглички за синџири, многу лесни за ракување. Апликација - - - - Погодна За сите типови мотоцикли. Висококвалитетни Материјали - - - - Прекинувач Сплитер за Врски изработен од квалитетен метален материјал, цврст и издржлив за употреба. Обезбедување квалитет - - - - како професионален продавач, висококвалитетните производи и услуги отсекогаш биле она на што се држиме. Секој производ ја поминал инспекцијата за квалитет пред да ја напушти фабриката. Ве молиме потврдете дали производот е соодветен пред купување. Спецификации : Состојба : Сосема Нов Тип На Ставка : Боја На Одвојување На Синџирот : Како Што покажуваат Сликите Материјал : Список На Пакети од Нерѓосувачки Челик : 1 * Одвојувач на Синџири.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи