.

.

New
Supershieldz Заштитник Против Отсјај Екран Дизајниран За Нова iPad 10-Та Генерација 10,9 инчи

Supershieldz Заштитник Против Отсјај Екран Дизајниран За Нова iPad 10-Та Генерација 10,9 инчи

DEN 2.00

Износот
Залиха

Анти-отсјај (мат) филм дизајниран за намалување на отсјајот и отпечатоците од прсти. Направено од Висококвалитетен Јапонски пет филм за лесна инсталација и без остатоци кога ќе се отстрани. Вистинска чувствителност на допир за природно чувство што обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Го штити вашиот екран од дневни гребнатини, прашина и гребнатини. Вклучете 3 парчиња заштитници на екранот.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи