.

.

New
Дупчалка 3 4 5 6 8 10 12мм Стаклена Дупчалка Триаголник Бит Керамичка Плочка Бетонска Тула Дупчалка Од Дрво Дупчалка 4 парчиња

Дупчалка 3 4 5 6 8 10 12мм Стаклена Дупчалка Триаголник Бит Керамичка Плочка Бетонска Тула Дупчалка Од Дрво Дупчалка 4 парчиња

DEN 3.33

Износот
Залиха

Комбинирана Вежба. Карактеристики : . 1.Изработен од фино квалитетен материјал, мала отпорност, висока цврстина, подобрување на ефикасноста на работата. 2.Дизајнот на триаголен стебло го прави стегањето поцврсто и не се лизга. 3.Спиралниот жлеб во форма на буквата у е мазен и рамен, а дупчењето е помазно. Комбинирана Вежба За Дупчење бит 3 4 5 6 8 10 12мм Стаклена Дупчалка Триаголник Бит Керамичка Плочка Бетонска Тула Дупчалка за Дупчење 4 парчиња погледнете ја втората слика за деталиспецификации : Материјал : Карбидизирај : 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12ммнот : поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Пакет Вклучувајќи : 1сет Вежба Бит1.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи