.

.

New
Рефлектирачки Ленти за Зглоб, Рака, Глужд, Нога. Рефлектирачка Опрема Со висока Видливост За Ноќно Одење, Возење Велосипед и Трчање. Ремени За Безбедносна Рефлектор

Рефлектирачки Ленти за Зглоб, Рака, Глужд, Нога. Рефлектирачка Опрема Со висока Видливост За Ноќно Одење, Возење Велосипед и

DEN 127.84

Износот
Залиха

ВИСОКО РЕФЛЕКТИРАЧКО - висока видливост што работи рефлектирачка опрема може да се користи во која било временска состојба високо рефлектирачки, што може да се види далеку. Тие се добри додатоци за трчање за жени и мажи. ВРВЕН КВАЛИТЕТ - рена Крис 4 парчиња рефлектирачката комбинација за трчање е изработена од врвен квалитет на неонски жолта ткаенина и супер-светла рефлектирачка лента. високата рефлексивност и рефлектирачкиот слој не е лесно да паднат. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН-Кажете збогум на рефлектирачкиот елек за трчање, нашиот комплет за опрема за ноќно трчање вклучува 2 рефлекторски ленти од ткаенина и 2 винилни ленти, кои се користат во многу делови од телото. рефлектирачките ленти за глуждот со висока видливост се лесни, удобни и целосно прилагодливи. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА-360 рефлектирачки ленти за рефлектори за велосипеди за ноќно возење, ноќни тркачи и ноќни шетачи на кучиња (прикачени на ременот за кучиња), помага кога носите темна облека или во темни сцени ако возачите. ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ - не се потребни батерии. Лесен, разноврсен, издржлив, без товар и исклучително лесен за носење, нема потреба да носите рефлектирачки елек, уживајте во безбедно ноќно одење со вашето куче.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи