.

.

New
Верса Тагови 2013 2014 2015 &засилувач; Овален Модел Година Автомобил Дилер Прозорец Налепници Гордо Направени Во Сад Верса Овален Модел Шофершајбната Година Налепници ?

Верса Тагови 2013 2014 2015 &засилувач; Овален Модел Година Автомобил Дилер Прозорец Налепници Гордо Направени Во Сад Верса

DEN 159.84

Износот
Залиха

Обратно-ознаки моделска година налепниците на шофершајбната се светло обоени и отпечатени на екранот токму овде во САД за да ги знаете нашите налепници за овална година и сите наши дилерски материјали Се американски квалитет што сте го очекувале. Нема ништо како свеж изглед за да го забележите вашето место. Верса овални 4-цифрени годишни налепници со димензии 5 ● на 14 инчи, овалната форма е привлечна и налепниците се направени од издржлив винил кој ќе ги издржи елементите. Откривме дека ова се најефективниот метод на налепници за прозорци кога станува збор за издвојување од вашата конкуренција. Ние се фокусираме на квалитетот додека сеуште ја одржуваме достапноста во однос на другите кои увезуваат нивни. Верса Тагови е производство на авто дилер материјали во САД за повеќе од 50 години, нашата овална година автомобил налепници не се разликуваат. ВИСОКО ЕФЕКТИВНА АЛАТКА ЗА ПРОДАЖБА за РЕКЛАМИРАЊЕ НА ВАШЕТО ЗАСТАПНИШТВО : овие Рекламни Сини И Бели налепници За Овална Година ќе привлечат внимание на вашиот автомобил, без разлика дали имате 15 автомобили или 500, вашата линија на фронтот е важна, со оваа ефтина привлечна налепница, ќе ве видат клиенти што минуваат.2013 2014 2015 & 2016 овален модел година налепници за дилери на автомобили се спакувани дванаесет (12) на смалуваат завиткани пакет годишно, верса модел година овални прозорец налепници држете безбедно и лесно отстранети при правење на продажба или испорака. Ако барате начин да го промовирате вашето застапништво и да ја покажете својата гордост во производите од Американско производство, налепниците за дилери на автомобили верса овална модел година се патот што треба да се оди.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи