.

.

New
Свон Бнц Конектор-Женски На Женски Сплет Сребрени Адаптери ЗА ВИДЕО НАДЗОР

Свон Бнц Конектор-Женски На Женски Сплет Сребрени Адаптери ЗА ВИДЕО НАДЗОР

DEN 3.33

Износот
Залиха

Лесен за поврзување и продолжување на должината на кабелот. Додадете долго растојание до дофатот на вашиот безбедносен систем. Цврсто заклучување, сигурно и не може лесно да се исклучи. 75 оми и отпорни на временски услови да издржат тешки услови. Сребрени женски адаптери за спојување за продолжување на BNC каблите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи