.

.

New
БЕЛЕЖНИК За Свадба 40 парчиња мини Дрвени Штипки За Облека Животински Меморандум Фото Клипови Украсни Штипки За Слики ЗА Сам Занаетчиски Материјали Украси За Домаш

БЕЛЕЖНИК За Свадба 40 парчиња мини Дрвени Штипки За Облека Животински Меморандум Фото Клипови Украсни Штипки За Слики ЗА Сам

DEN 159.84

Износот
Залиха

Со фина изработка за издржлива и повторна употреба, овие дрвени клипови се прекрасни и слатки, смешни и хумористични. Совршени се за внатрешна декорација : ресторан, ормар, бар, кујна итн. Исто така, тие можат да се користат за чување белешка, фотографија, белешка, хартија, картичка со име итн. Фото Клипови Ѕид Декорација Цртан Филм Клипови Запечатување Клип Дома Занаети Слика Носителот За Домашна Канцеларија Ѕид. Издржлив за долготрајна употреба. Со фина изработка за издржлива и повторна употреба, овие дрвени клипови се прекрасни и слатки, смешни и хумористични. Совршени се за внатрешна декорација : ресторан, ормар, бар, кујна итн. Исто така, тие можат да се користат за чување белешка, фотографија, белешка, хартија, картичка со име итн. Фото Клипови Ѕид Декорација Цртан Филм Клипови Запечатување Клип Дома Занаети Слика Носителот За Домашна Канцеларија Ѕид. Издржлив за долготрајна употреба. Описфото Клипови Ѕид Декорација Цртан Филм Клипови Запечатување Клип Дома Занаети Слика Носителот За Домашна Канцеларија Ѕид.Карактеристики-Боја : Случајна Боја.- Материјал : Дрво.- Големина : Прибл. 4х1, 8х1см.Пакет Вклучувајќи 40 х Дрво Фото Клипови.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи