.

.

New
Амбесон Темно Сива Завеса За Туширање, Црна Дамаска и Цветни Елементи Ориентален Антички Украс Гроздобер, Ткаенина Ткаенина Декор За Бања Со Куки, 69 В х 70 Л, Црно Сив

Амбесон Темно Сива Завеса За Туширање, Црна Дамаска и Цветни Елементи Ориентален Антички Украс Гроздобер, Ткаенина Ткаенина

DEN 239.84

Износот
Залиха

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот. Мерења-69" широк х 70" долг. Не е потребен лагер. Вклучени се 12 куки. Произведено Во Турција. Направено од-висококвалитетен материјал од полиестерска турска ткаенина %100. Отпорен на вода. Не-винил. Не-ПЕВА. Лесен За Употреба-машинско перење и брзо се суши. Карактеристики живописни бои и јасна слика. Нема бледнее. Додава одлична перспектива-Задебелена графика отпечатена со најсовремена технологија за дигитално печатење. Дизајнерски уметнички дела - не е вообичаена вообичаена завеса за туширање што можете да ја најдете насекаде. Уникатен. Вистински. Забавно.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи