.

.

New
Исправен Автомобил 19v Dc Адаптер Компатибилен Со Samsung Galaxy View SM-T677 SM-T677A SM-T670 SM-T670N 32GB 18.4 Се-Во-Едно Таблет КОМПЈУТЕР SMT670 SMT670N SM-T677AZKBATT SMT677 SMT677A LG Ултра КОМПЈУТЕР Грам 14z960

Исправен Автомобил 19v Dc Адаптер Компатибилен Со Samsung Galaxy View SM-T677 SM-T677A SM-T670 SM-T670N 32GB 18.4 Се-Во-Едно

DEN 0.33

Износот
Залиха

Тестирани Единици. Во Одлична Работна Состојба. Исправен 30 Дена Враќање На Средствата. 24 Месеци Размена. Исправен Нов Автомобил 19v Dc Адаптер Компатибилен Со Samsung Galaxy View SM-T677 SM-T677 A SM-T670 SM-T670 N 32 GB 18.4" Се-Во-Едно Компјутерски Таблет КОМПЈУТЕР SMT670 SMT670 N SM-T677 AZKBATT SMT677 A SMT677 AZKBATT 19 VDC авто ВОЗИЛО БРОД Р В КАМПЕР Запалка Приклучок Кабел За Напојување кабел батерија Полнач Псу Ceccrohs.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи