.

.

New
Линдберг 1:72 Скала Фокус Вулф ФВ-190

Линдберг 1:72 Скала Фокус Вулф ФВ-190

DEN 2.00

Износот
Залиха

Може да се изгради со тркала надолу или повлечена. Детална реплика. Автентична реплика. Автентични декорации. Лесен за градење. Од производителот, FW-190 од многумина се сметаше за најдобри Warbirds на WWII, ова може да се изгради со тркала надолу или повлечена. Доаѓа со детална реплика, автентична реплика и автентични решенија. Е лесно да се изгради.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи