.

.

New
Lexar Professional 2000X 256GB SDXC UHS-II картичка, до 300MB/s Read & Sony NPFZ100 Z-серија за полнење на батерии за Alpha A7 III, A7R III, A9 дигитални камери црна

Lexar Professional 2000X 256GB SDXC UHS-II картичка, до 300MB/s Read & Sony NPFZ100 Z-серија за полнење на батерии за Alpha

DEN 1.33

Износот
Залиха

2 пати од NP-FW50. Овие картички, исто така, доаѓаат со ограничена поддршка на производот за живот. Димензии (W × H × D) : приближно. Тежина : 3,0 унци. Производ 1 : Зафаќа висококвалитетни слики и проширени должини на видео со целосен HD и кино-квалитет 8 K. Димензии (W × H × D) : приближно. Картите исто така ја користат технологијата UHS-II за голема брзина на перформанси, така што ќе напојувате преку пост-продукција со супер-брз трансфер на датотеки од картичка на компјутер.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи