.

.

New
Јас сум калелет. Зборувам течен сарказам овален украс, валет присутен од колегите, нов за соработниците

Јас сум калелет. Зборувам течен сарказам овален украс, валет присутен од колегите, нов за соработниците

DEN 0.67

Износот
Залиха

Совршен божиќен украс за вашето дрво. Керамички украс со 1-страничен дизајн. Сјајна завршница за живописна репродукција на слика. Низа на злато-тон за виси. Печатено и испорачано од САД. Совршен божиќен украс за вашето дрво. Керамички украс со 1-страничен дизајн. Сјајна завршница за живописна репродукција на слика. Низа на злато-тон за виси. Печатено и испорачано од САД. Валет Божиќен овален украс. Можете да го обесувате ова како посебен подарок на елката. Многу украси како ова се пренесуваат од генерација на генерација. Во иднина, оваа гроздобер декорација ќе ве потсети на минатите прослави. Сите Божиќни украси во нашата продавница се направени по нарачка. Едноставно поставете нарачка и ние ќе го испратиме новиот украс во вашиот дом. Не мора да шетате до трговскиот центар или да талкате во и надвор од сите продавници. Ние испраќаме брзо, десно до вашиот праг.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи