.

.

New
Латекс Ракавици Обложени Со Брзи, Големи, 6-Пакети

Латекс Ракавици Обложени Со Брзи, Големи, 6-Пакети

DEN 687.52

Износот
Залиха

Латекс. Квалитетни пластични влакна поставени во поли блок од 9 инчи. 48 инчен прав обложени челик рачка. Практична функција за закачување за лесно складирање. Четката За Чистење На Брза Палуба е изработена од квалитетни пластични влакна поставени во поли блок од 9 инчи што се прицврстува на челична рачка обложена со 48 инчи во прав. Оваа издржлива четка е наменета за општо и тешко чистење на отворено на палуби, дворови и патеки. Функцијата за закачување обезбедува лесно складирање надвор од подот. 48-инчен прав обложени челик рачка. Брзо дизајнира, произведува и дистрибуира над 300 производи за чистење за традиционална домашна употреба, како и апликации за изведувачи и САМОДОВЕРБА. Производната линија вклучува џогери, метли, прашина, тави за прашина, четки, кофи и други материјали.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи