.

.

New
Камуфлажа череп 3 набори автоматско отворено блиску чадор за чадор за чадор за патувања преносни летни чадори

Камуфлажа череп 3 набори автоматско отворено блиску чадор за чадор за чадор за патувања преносни летни чадори

DEN 591.84

Износот
Залиха

Полиестер. Структурата на ребрата е стабилна, а површината на чадорот е силна и издржлива. Во чадорот има слој црн лепак, кој има подобар анти-ултравиолетова ефект. Модерен образец, автоматско отворање и затворање, не само што е докажано од сонце, докажано од ветер и доказ за дожд кога излегувате, туку и многу индивидуални. Кога чадорот ќе се отвори и користи, дождовната вода природно ќе се лизне надолу. После употребата, ќе се тресе лесно, а капките за вода веднаш ќе ја напуштат чадорната површина, што е силно против водата и има очигледен ефект на сушење, што го продолжува услужниот живот на чадорот. Полиестер. Структурата на ребрата е стабилна, а површината на чадорот е силна и издржлива. Во чадорот има слој црн лепак, кој има подобар анти-ултравиолетова ефект. Модерен образец, автоматско отворање и затворање, не само што е докажано од сонце, докажано од ветер и доказ за дожд кога излегувате, туку и многу индивидуални. Кога чадорот ќе се отвори и користи, дождовната вода природно ќе се лизне надолу. После употребата, ќе се тресе лесно, а капките за вода веднаш ќе ја напуштат чадорната површина, што е силно против водата и има очигледен ефект на сушење, што го продолжува услужниот живот на чадорот. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какви било прашања.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи