.

.

New
Постојан натпревар за клучеви и електричен сет на електрична енергија, водоотпорен натпревар за опстанок за опстанок пожар за стартување на клучеви за клучеви

Постојан натпревар за клучеви и електричен сет на електрична енергија, водоотпорен натпревар за опстанок за опстанок пожар за

DEN 2.33

Износот
Залиха

Долгиот бесконечен живот може да обезбеди штрајкови од 10.[Постојаниот сет на полесни и електрични полесни совпаѓање] 1x натпревар за еднократно користење, 1 x електронски запалки, 1 x USB кабел. [Квалитетен издржлив материјал] Постојаниот приврзок за клучеви за засекогаш се прави сребрен не'рѓосувачки челик. Креативно уникатен полесен сет, однесете го со себе во камп, до скара или за комплети за преживување и подготвеност за итни случаи. [Одлични идеи за Gife] Овој клуч за стартување на оган е погоден за мажи и жени. Долгиот бесконечен живот може да обезбеди штрајкови од 10. - Ова е главно за употреба на отворено или непосредна оган. [Квалитетен издржлив материјал] Постојаниот приврзок за клучеви за засекогаш се прави сребрен не'рѓосувачки челик. - Лизгањето на палењето е едноставно и удобно. Водоотпорен.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи