.

.

New
Дизајните на hgod јавете се

Дизајните на hgod јавете се

DEN 1.00

Износот
Залиха

Перниците ги покриваат 50% памук и 50% постелнина, удобен и топол допир. Сосема нови 1 парчиња квадратни капаци на перници/срам 18 "x 18" (45 x 45cm) без вметнување или филер. Шема отпечатена од двојна страна. Предната шема е иста како и задниот дел. Носи новини на вашиот дом за дома. Совршено за вашиот дом за дома, дневни соби, спални соби, канцеларии, кампување, автомобил итн. Невидливо/скриено затворање на патент од една страна. Рачна или машина што може да се перат, нема белило. Висат суво, не пеглајте, ниска температура доколку е потребно. Ние гарантираме : вашето задоволство е нашиот прв приоритет, која било причина ако не ви се допаѓаат нашите капаци за перници, 100% гаранција за враќање на пари, гаранција за замена. Пакет : 1 парчиња капаче/обвивка за перница/школка, 18 "x 18" (45 x 45cm) Без вметнување или пополнување на пополнување од usquality : Нашиот случај за перница направен од 50% памук и 50% постелнина природен материјал, без чуден мирис, тоа ќе го украси вашиот куќа, тоа е луксуз, дише, издржлив и стилски. Дизајн : Сите капаци на перници се печатат од двете страни и ист дизајн, удобен и топол допир, удобен допир, носи фантазија на вашиот украс, дневни соби, спални соби, столици, автомобили , Внатрешен двор, канцеларии, кујна, итн. 3. Препорачуваме да ставите малку сол во вода за прв пат миење на рака, што може да помогне да се задржи бојата на предметот свежа. Нашата гаранција : гаранција за враќање на парите, гаранција за замена.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи