.

.

New
Зимски капи на Хукаи, Бејнс, капа зимски гравчиња за мажи жени волна шамија капачиња балаклава плетена капа

Зимски капи на Хукаи, Бејнс, капа зимски гравчиња за мажи жени волна шамија капачиња балаклава плетена капа

DEN 0.33

Износот
Залиха

100% волна. Земја како етикетирана. Удобно и топло. Погоден за есенски и зимски сезони. Најпогоден за скијање, трчање, уметничко лизгање, пешачење, кампување и други прилики. Може да одговара на скоро секоја облека, додавајќи чувство на мода во најстуденото време. Совршен подарок за себе или за пријателите. Удобно и топло. Исклучено за есенските и зимските сезони. Најпогодни за скијање, трчање, уметничко лизгање, пешачење, кампување и други прилики. Може да одговара на скоро секоја облека, додавајќи чувство на мода на најстуденото време. Совршен подарок за себе или Пријатели. Спецификации : Материјал : Cotton Color : As Stickitable за сезона : Зима, есен пакет вклучува : 1 x Windproof Hat Botle : 1. Само продадете главни производи, а не други производи.2. Бидејќи е потребно рачно мерење, оставете простор од 1-3 см.3. Поради разликите во екранот, бојата може да биде малку поразлична од очекуваната боја, ве молиме дозволете. Remind : Откако ќе го примите пакувањето, ве молиме проверете ги пакувањето и производот внимателно. Ако примената ставка е неисправна или има какви било прашања, ве молиме контактирајте не преку е -пошта за да го решите проблемот. Ние ќе одговориме што е можно поскоро и ќе дадеме се од себе за да ги задоволиме вашите потреби!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи