.

.

New
ПРАКТИЧКИ ПТФЕ во прав 1,6 микрон девица во прав сув лубрикант во прав за брави компонента за велосипед музички инструмент

ПРАКТИЧКИ ПТФЕ во прав 1,6 микрон девица во прав сув лубрикант во прав за брави компонента за велосипед музички инструмент

DEN 3.33

Износот
Залиха

Боја : 50g. Пакетот вклучува : 1x PTFE во прав. Снабдување со DIY : Електрични. Сертификација : Ништо. Потекло : Кина на копното. Карактеристики : чиста, бела, не-обоена лубрикант во прав. Супериорен агент за борба против триење.Далично практично, мешање на PTFE во прав со парафин восок е наједноставниот и практичен лубрикант. Погодно е за сите видови на ланци со велосипеди, скејтборди и музички инструменти. Материјал, полимеризиран од PTFE мономери. Политетрафлуороетилен (PTFE), попознат како „Кралот на пластика“ .stable и безбеден, Avera 1.6 Micron Partical Size. Специфичноста на предметите во прав : DIY материјали : Electrico Certification : No Irigin : Manderland Chinapacka Вклучува : 1x Ptfe Powdermaterial : Ptfe Powderweight : 50-1kg.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи