.

.

New
Ambesonne Art Metal Box, Art Deco Инспирирани од апстрактни ботанички украси Повторувачки печати, повеќенаменски правоаголен сад за калај кутија со капак, 7,2 x 4,7 x 2,2 , папрат зелен

Ambesonne Art Metal Box, Art Deco Инспирирани од апстрактни ботанички украси Повторувачки печати, повеќенаменски правоаголен

DEN 1689.60

Износот
Залиха

Големина на кутија - 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока. Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак. Изработена од - висококвалитетен, издржлив и цврст нерѓосувачки челик. Метална кутија во форма на правоаголник и капак. Карактеристики - капакот - капакот не е шарка, може да се отстрани од кутијата целосно. Големината на печатената слика на капакот е 6,8 "x 4.2". Мулти -намена - корисна и преносна. За активности на отворено, занаети, свеќи, сапун, кујна, накит. Печатено - Со најсовремена технологија за дигитално печатење. Гордо дизајнирана можете да ги чувате вашите производи за шминка или материјали за шиење. Ставање на вашите моливи и разни материјали со живописни и забавни печатени комплети. Обезбедете подароци со кутии на вашето семејство и пријатели. Можете да му го подарите на вашата сопруга, сопруг, најдобар пријател, мама, сестра, брат, баба, девојка, колега и Сите други сакани со многу изненадувачки дизајни. Како производители на дигитално печатени производи за дизајн, ние ги следиме тековните трендови и ви ги носиме најновите производи со топла мода. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја, сепак, како резултат на разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Само горниот дел од капакот е дигитално отпечатен.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи