.

.

New
Klkcms Дел за поправка на капакот на фокусот/гумената зафат за 70 леќи

Klkcms Дел за поправка на капакот на фокусот/гумената зафат за 70 леќи

DEN 1.67

Износот
Залиха

* Изработено од висококвалитетен гумен материјал. * Компатибилен за 70 леќи. * и висок квалитет. * Оваа гума може да се обликува директно на леќите, многу е лесно да се замени. * Дел за замена на леќи и гума. Опис : - Дел за замена на леќи и гума. - Изработено од висококвалитетен гумен материјал. - Компатибилен за 70 леќи. - Оваа гума може да се обликува директно на леќите, многу е лесно да се замени. - и висок квалитет. Спецификација : - Големина на фокусот : 26 x 103mm / 1.02 x 4.06inch - Големина : 28 x 103mm / 1.10pcs 4.06inchpackage Вклучува : 1 парче гума 1 парче фокус Грома) : Ве молиме, дозволете малку 0 ~ 1mm разлика поради рачно мерење .Којата може да биде малку поинаква од различен монитор.

Декларираните карактеристики

- Focus Size:
26 x 103mm / 1.02 x 4.06inch
- Size:
28 x 103mm / 1.10pcs 4.06inch
Package Includes:
1 Piece Rubber:
1 Piece Focus Rubber:
Note:
Please allow slightly 0~1mm difference due to manual measurement.:
Color may be slightly different since different monitor.:
Ново

Поврзани производи