.

.

New
Пинкфонг Бебе Ајкула Автоматски Пенење Сапун Диспензерот, Без Допир, Музика Игра, ЛЕР Индикатор, Водоотпорен, Pow Батерија Напојува, Бела

Пинкфонг Бебе Ајкула Автоматски Пенење Сапун Диспензерот, Без Допир, Музика Игра, ЛЕР Индикатор, Водоотпорен, Pow Батерија Напојува,

DEN 2.67

Износот
Залиха

Операција без допир со музика за Бебиња Ајкула. Batt батерија напојува за лесна и удобна употреба. Капацитет од 250 мл (8,5 мл) за повеќекратна употреба. Режим за заштеда на енергија со LED индикатор. IPX3 водоотпорен за издржливост и лесно чистење. Компатибилен со полнење за миење раце купено во продавница. Ангажирање и забава за деца. Промовира хигиенски навики за миење раце.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи