.

.

New
Nyybw Womenенски кошула со кошула со ракави за ракави на врвовите на врвовите на врвовите

Nyybw Womenенски кошула со кошула со ракави за ракави на врвовите на врвовите на врвовите

DEN 1.33

Износот
Залиха

Пакетот вклучува : 1 парчиња краток ракав. Поради рачно мерење, оставете мала разлика од 1-3 см. Различни поставки за приказ овозможуваат мала промена на бојата ,. Тип на шема : Цврст. Должина на ракавот : краток ракав. Стил : Мода. Пакетот вклучува : 1 парчиња краток ракав. Поради рачно мерење, оставете мала разлика од 1-3 см. Различни поставки за приказ овозможуваат мала промена на бојата ,. Тип на шема : Цврст. Должина на ракавот : краток ракав. Стил : Мода. Product Description Good helper for leisure life~Fashion design, 100% brand new, high quality!Material : cotton Pattern type : solid Sleeve length : Short sleeve Main color : as shown in the figure Style : Fashion Fashionable design makes you more attractive It is made of high-quality materials, Со меко чувство и нема штета на Skindue до рачно мерење, ве молиме, оставете мала разлика од 1-3 см. Различните поставки за прикажување овозможуваат мала промена во бојата, ви благодарам за разбирањето! Ви благодарам. Колку убав ден! Пакетот вклучува : 1 парчиња краток ракав.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи