.

.

New
Ganazono Desktop Stand Action Action Figure Stand Zinc легура кристална основа: 2 парчиња кристална сфера во облик на злато во форма на кристална решетка за чиста сфера држач за домашна про?

Ganazono Desktop Stand Action Action Figure Stand Zinc легура кристална основа: 2 парчиња кристална сфера во облик на злато

DEN 2.67

Износот
Залиха

Погоден за декорација на клупи, маса, прозорци, полици за книги и ормани. Може да се совпадне со кристалната топка за да ви даде роман визуелен впечаток. Оваа практична основа е одлична за држење и прикажување на предметот, прекрасен и убав. Компактна по големина и светлина во тежина, нема да заземе премногу простор. Креативното украсување може подобро да го подобри стилот и атмосферата на вашиот затворен простор. Погоден за декорација на клупи, маса, прозорци, полици за книги и ормани. Може да се совпадне со кристалната топка за да ви даде роман визуелен впечаток. Оваа практична основа е одлична за држење и прикажување на предметот, прекрасен и убав. Компактна по големина и светлина во тежина, нема да заземе премногу простор. Креативното украсување може подобро да го подобри стилот и атмосферата на вашиот затворен простор. Опис Оваа база на кристална топка е специјално дизајнирана за декорација и е изработена од материјал за легура на цинк, што е лесен, безбеден и сигурен. Погодно за држење на кристални топки и други предмети. Креативна форма на круна која совршено одговара на вашата кристална топка и е одличен додаток на вашиот дом за украси. Карактеристики- материјал : легура на цинк- Големина : 4. 00x3. 50x3. 50см/ 1. 57х1. 38x1. 38in- Боја : Злато, розово злато пакет, вклучувајќи 2 х кристални топка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи