.

.

New
Алипис Плакарот Руменило Сет Црн Сет Четка За Чистење Сет Црна Четка За Тоалет Четка За Плакарот Четка За Чистење Четки

Алипис Плакарот Руменило Сет Црн Сет Четка За Чистење Сет Црна Четка За Тоалет Четка За Плакарот Четка За Чистење Четки

DEN 779.20

Износот
Залиха

Комплети За Сјај за усни : рачка, лесно ќе го држите. Додатоци за бања : Изработени од тпр материјали за издржлива и практична употреба. Комплет за руменило : можете лесно да го исчистите. Црн Комплет : дизајнот е практичен, ја одржува земјата уредна и чиста. Комплет Четка за чистење : дизајн без Удар, лесно ќе го инсталирате. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Четката За Тоалет-Големина : Околу 10, 6х10, 6х43см Додатоци за Бања. - Материјал : ТПР . - Боја : Црна. - дома, хотел, итн Ракувајте Со Четки. - Удар слободен дизајн, ќе го инсталирате лесно Плакарот Сад Четка. - Можете лесно да го исчистите Четка За Тоалет-дизајнот е практичен, ја одржува земјата уредна и чиста Држач За Четка за Тоалет-рачка, лесно Ќе ја држите Четки за Чистење - можете да ставите шампон и гел за туширање Во неа-Изработени од тпр материјали за издржлива и практична употреба.Опис На стоката Рачка Четки алатка за чистење на вашиот тоалет.Четка за тоалет четката за тоалет е изработена од тпр материјали, издржлива и безбедна.Држач За Четка за Тоалет вашата бања ќе биде чиста и уредна.руменило сет ќе го инсталирате лесно.комплети за сјај за усни дизајнот без Удар е погоден, така што не го оштетува вашиот ѕид.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи