.

.

New
УНИКОМИДЕА Момчиња Девојки 3Д Печатење Пуловер Качулка Деца Маскирани Дуксери со џеб за 6-16Т

УНИКОМИДЕА Момчиња Девојки 3Д Печатење Пуловер Качулка Деца Маскирани Дуксери со џеб за 6-16Т

DEN 303.84

Износот
Залиха

Мек, дише и лесен, лесен за миење и брзо сушење. Пуловерот СО качулка СО 3Д печатење може да биде подарок за децата и пријателите на тинејџерите. Детските дуксери имаат врвка за влечење, може да ја заклучи топлината околу вратот и главата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи