.

.

New
Хуимингда Деца Момчиња Тексас Панталони Летни Модни Секојдневни Спортски Панталони Атлетски Спорт Харем Панталони

Хуимингда Деца Момчиња Тексас Панталони Летни Модни Секојдневни Спортски Панталони Атлетски Спорт Харем Панталони

DEN 159.84

Износот
Залиха

100% памук. Детски Момчиња Летни Модни Долги Тексас Панталони Еластични Појас Обични Панталони. Табелата со големина значи возрасни опсези за момчиња, но тие се само за општо водство. Овие панталони се испечатени со прекрасни автомобили или диносауруси, и можете да изберете оној што ви се допаѓа момчето. Изработени од ткаенина погодна за кожата, лесна, дише, мека и удобна за носење. Одлично за летно секојдневно носење дома, секојдневно, игротека, одмор итн. Сетот Вклучува : 1 парчиња Машки Панталони Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : Памучна Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Должина-|Половината- 100-|3-4 Години-|-21.7"/55см-|-16.5"/42см 110-|4-5 Години-|-23.6"/60см-|-17.3"/44см 120-|5-6 Години-|-26.4"/67см-|-18.1"/46см 130-|6-7 Години-|-28.3"/72см-|-18.9"/48см 140-|7-8 Години-|-30.3"/77см-|-19.7"/50см.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи