.

.

New
1 во Канцелариска Фиока За Хартија, Легален Организатор На Пластична Фиока, Фиока За Странично Оптоварување, Црна

1 во Канцелариска Фиока За Хартија, Легален Организатор На Пластична Фиока, Фиока За Странично Оптоварување, Црна

DEN 366.24

Износот
Залиха

Со својот модерен и иновативен дизајн, овој организатор на пластични десктоп датотеки може да се наредени. Може да се користи на кое било биро или внатре во кабинети и е совршен за канцеларии, клиники, училишта, домови и многу повеќе. Биро коцки магацинот безбедно да се формира атрактивен лесен метод на десктоп организација. Црна боја и изработена од пластика со ребрестиот дизајн на основата што спречува хартиите да се залепат на дното. Пакетот доаѓа со две нивоа. Секоја фиока за букви што може да се реди има димензии 15.06"Л х 9.72"В х 3.01"Ч и држи до хартија со легална големина. 1 во Канцеларијата Странично Оптоварување Пластична Правна Лента, Црна, 2/Пакување Организирајте датотеки и држете ги при рака со овој 2-пакет од 1 во канцеларијата црни послужавници за букви. Останете на врвот на управувањето со документи со оваа фиока за букви. Овој организатор помага во управувањето со тешки товари со капацитет од 500 листови и издржлив дизајн. Овој 2-пакет од 1-канцелариски послужавници со црни букви има дизајн со странично вчитување за лесно вметнување и отстранување на содржината. ● Фиоката за букви со странично оптоварување што може да се натрупува помага да се организираат вашата работна маса и хартии. Користете самостојно или измешајте и совпаѓајте со други парчиња + Создадете сопствен организатор на биро со нивоа кога е наредено со други додатоци за канцелариско биро 1 во канцеларија, доаѓа со 2 фиоки за букви.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи