.

.

New
Iaglewireless SIM Послужавник И Микро Sd Картичка Држач Слот Со Гума Водоотпорен Заптивка Прстен Замена За Samsung Galaxy S8 G950 S8 Плус G955

Iaglewireless SIM Послужавник И Микро Sd Картичка Држач Слот Со Гума Водоотпорен Заптивка Прстен Замена За Samsung Galaxy S8

DEN 3.00

Износот
Залиха

Тоа Е Најдобар Квалитет Замена Sim Послужавник Слот за Вашиот Galaxy S8!(Единствен сим модели САМО). Компатибилен Со : Samsung Galaxy S8 5.8" SM-G9500 (Кина, HK), G950 A (AT&T), G950 F (Европа), G950 K (Кореја), G950 L, G935 S (Кореја), G950 T (T-Mobile), G950 P (Sprint), G950 R4 (Сад Мобилни), G950 V (Веризон), г950в8 (Канада). Компатибилен Со : Samsung Galaxy S8+ Плус 6.2" SM-G9550 (Кина, HK), G955 A (AT&T), G955 F (Европа), G955 K (Кореја), G955 L, G955 S (Кореја), G955 T (T-Mobile), G955 P (Спринт), G955 R4 (Сад Мобилни), G955 V (веризон), Г955в8 (Канада). Боја : Виолетова. Дојдете Со Алатка За Исфрлање Игла.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи