.

.

New
Jbern 12v-13.5 V AC/DC Адаптер За Црна &засилувач; Декер VEC010BD 300A Скок Стартер Стартување Тоа Хаски Кабел За Напојување КАБЕЛ PS Батерија Полнач

Jbern 12v-13.5 V AC/DC Адаптер За Црна &засилувач; Декер VEC010BD 300A Скок Стартер Стартување Тоа Хаски Кабел За Напојување

DEN 712.00

Износот
Залиха

②Спецификации за напојување : Полнач За Лаптоп / Адаптер / Кабел ширум светот опсег на влезен напон : 100-240 V 50/60 HZ. Е компатибилен Со : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во титулата. ●Сертифициран q : сите наши производи се Ce Fcc Ro HS одобрени со прекумерна напонска,прекумерна струја,прекумерно оптоварување,заштита од краток спој.Секој производ се подложува на 48-часовен тест за стареење. ●Најдобра Услуга : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Jbern 12v-13.5 V AC / DC Адаптер За Црна И Декер VEC010 BD 300 A Скок Стартер Стартувајте Го Кабел За Напојување Husky КАБЕЛ PS Полнач За Батерии. Важна Забелешка 1)само за внатрешна употреба. 2) Ве Молиме не користете го преоптоварување. 3) подобро е да користите помалку од 80% од целосните оптоварувања. Во спротивно, животниот век на напојувањето / кабелот ќе биде значително скратен. Изработени од висококвалитетни материјали за да се обезбеди стабилно функционирање на опремата. Мал и лесен, лесно може да се стави во ранец, паричник или компјутерска торба. Спецификација на производот : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : САД ве Молиме потврдете ја големината на приклучокот на адаптерот што ви треба пред да го купите!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи