.

.

New
Марг AC Адаптер Кабел За Напојување За Prestone P1410 Скокни Ја Батеријата Скокач Стартер Електрична Мрежа

Марг AC Адаптер Кабел За Напојување За Prestone P1410 Скокни Ја Батеријата Скокач Стартер Електрична Мрежа

DEN 2.33

Износот
Залиха

Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати. ①Спецификации : опсег на влезен напон ширум светот : 100-240 V 50/60 HZ. Производите се сертифицирани со УЛ, СЕ, ФКЦ итн. 24-часовна услуга на клиентите. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Безбедносни Карактеристики : ·Над Заштита Од Струја, Над Заштита Од Напон, ·Над Заштита Од Температура, Заштита Од Краток Спој. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : американски напон ·ВЛЕЗЕН Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Светска Употреба ·Опсег На Влезна Фреквенција : 50-60 Hz Предупредувања : ·Не отворајте или менувајте го напојувањето / кабелот за напојување/ кабелот за напојување ·ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од висок напон извор на енергија ·ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар ·секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата. Најдобра Услуга За Клиентите : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи