.

.

New
150 пакувања за очила за сонце од микрофибер торбичка меки тенок очила и телефонски куќишта за складирање торбичка за чистење на куќи за очила

150 пакувања за очила за сонце од микрофибер торбичка меки тенок очила и телефонски куќишта за складирање торбичка за чистење

DEN 0.67

Износот
Залиха

микрофибер. Увезени. Затворање на влечење. Рачно миење. Практичен сет : getе добиете 150 пакувања торбички за сонце во 6 атрактивни бои, соодветно сива, сина, розова, жолта, црна, зелена, 25 парчиња за секоја боја, што е доволно за да ги исполни вашите дневни , исто така, дозволувајќи им да ги споделите со вашите гости на различни забави; Покрај тоа, можете да најдете соодветна боја за да одговара на вашата облека и расположението подобро. Мека и еднократна употреба : Чашата торбичка е изработена од квалитетен микрофибер материјал, кој е мек и удобен за допир, лесен и преносен, лесен за грижа и чиста, повторно употреблива и сигурна за носење разни деликатни работи, ви носи пријатно користење на искуство. Соодветна големина : Гласните торбички за микрофибер мерат околу 3,5 x 7 инчи, што е идеална тенка големина што може да ги собере повеќето очила, и можете да ја превртите или преклопите ударот за удобно складирање во вашата торба кога не се во употреба. Широко применливо : Освен очила за сонце и очила за очи, торбичката за торби за сонце може да се примени за складирање на други скапоцени или нежни работи, како вашите телефони, часовници, накит, полнач и кабли, за да ги задржите подалеку од прашина и гребнатини. Размислен дизајн на влечење : Микрофибер торбата за очила за сонце е смислено дизајнирана со влечење за да се обезбеди безбедноста на вашите скапоцени предмети, што исто така го прави погодно за да ја носите торбата каде и да сакате.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи