.

.

New
Симикоо iPad 10 2022 Случај Симпатична Футрола За Пеперутки Со Држач За Деца Мала Тежина ЕВА Солиден Отпорен На Удари Тешки Деца Пријателски Целосна Корица за iPad 10 10-Ти Г

Симикоо iPad 10 2022 Случај Симпатична Футрола За Пеперутки Со Држач За Деца Мала Тежина ЕВА Солиден Отпорен На Удари Тешки

DEN 271.68

Износот
Залиха

Дизајнот НА ЕВА е 3 мм повисок од екранот и е опремен со браник за заштита на екранот што апсорбира удари. Обезбедува двослојна заштита на телото од 360 степени додека ја одржува леснотијата.Оваа ставка е компатибилна со моделот : за i Pad 10 10,9 инчи 10-Ти Генерал 2022 година, не ОДГОВАРА на друг таблет, моделот е на задниот дел од Вашиот Таблет. Двослоен дебел силикон во аголот спречува падови и други влијанија. Ќе го поправи i Pad во ПЕНАТА ЕВА, а огромното влијание нема да предизвика испаѓање на i Pad. Нема пластичен лист за покривање на екранот, што ви овозможува да уживате во мазен и брз допир на екранот. Лесна, силна заштита, лесна за носење, еколошки безбедна, многу погодна за деца, момчиња, девојчиња, градинки, училишта.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи