.

.

New
Таблет компјутер случај, компатибилен со iPad 10.2inch 2019/2020/2021-тешка должност солиден шок-изобилен заштитен случај на куќиште-360 ° целосен облик

Таблет компјутер случај, компатибилен со iPad 10.2inch 2019/2020/2021-тешка должност солиден шок-изобилен заштитен случај на

DEN 1136.00

Износот
Залиха

Совршени исечоци за камерата, звучниците, штандот и другите пристаништа. Мекиот ентериер додава удобност и дополнителен слој на заштита. Заштитете го вашиот уред од шокови, гребнатини и прашина. Вграден штанд за гледање емисии, видео разговори, итн. 【Компатибилен со】 : дизајниран само за i Pad 10.2inch 2019/2020/2021.Не не е компатибилен со сите други уреди за модели. Ве молиме, ве молиме, проверете го бројот на моделот на поставката за таблети пред да купите!. Случај Компатибилен со i Pad 10.2inch 2019/2020/2021 Shock Proof Case Case, Shock Prof Case Product Карактеристики : 1.shockproof заштитен случај за i Pad 10.2inch 2019/2020/2021. Не е компатибилен со други уреди. Проверете го бројот на моделот пред купувањето.2. Случајот за таблети со шок, предниот браник и внатрешниот капак се изработени од поликарбонат, а надворешниот дел е направен од TPU. 2 во 1 Трикратна заштита.3. Изберете совршен агол што сакате. Компатибилен со гледање видеа, конференции, пишување и цртање. Идеално компатибилен со канцелариски работници, студенти, родители или деца .4.Пресирање на прекин овозможува целосен пристап до сите копчиња, пристаништа или карактеристики без да се отстрани случајот.5. Овој случај отелотворува разноврсен и стилски изглед. Со одговорни копчиња и повеќе слоеви на браник TPU, вашата таблета ќе преживее во повремениот пад без да издржите сериозно оштетување. Пакувањата вклучуваат : 1 x компатибилен со i Pad 10.2inch 2019/2020/2021 случај.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи