.

.

New
20 Парчиња 1000V 10 * 38ММ 2А 6А 8А 10А 12А 15А 20А-30А ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА ПВ Соларен Осигурувач Метални Легури За Заштита На Сончевиот Електроенергетски Систем

20 Парчиња 1000V 10 * 38ММ 2А 6А 8А 10А 12А 15А 20А-30А ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА ПВ Соларен Осигурувач Метални Легури За Заштита На

DEN 2.00

Износот
Залиха

Осигурувачи. Осигурувачи 20 Парчиња 1000v 10*38 MM 2-30 A DC PV Соларни Осигурувачи Метални Легури За Заштита На Сончевиот Електроенергетски Систем Спецификации : Според : IEC 60269,6 номинална струја : 12/15/20 ARated напон : DC1000 VSize : 10x38mm.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи