.

.

New
Дакин нема зона сонце капа

Дакин нема зона сонце капа

DEN 272.00

Износот
Залиха

100% најлон. Увезени. Затворање на привремено. Машинско миење. Пловечка капа дизајнирана за употреба на вода. Предни и задни инсерти во гребенот за да се одржи формата во ветер или кога е влажна. Прилагодлива лента за брада. Крајна флексибилност, издржливост и удобност. Рамна вода или сурфање, треба да создадете своја сенка на вода. Нашата широко распространетост на зона не обезбедува покриеност на сонцето во вентилиран дизајн на вода. Прилагодливиот chinstrap му пркоси на ветрот, додека вметнувањата од пена ги одржуваат во живот доколку се извлече.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи