.

.

New
Комплет За Алатки Coax Crimper, Алатка За Конектор За Компресија Од Типот F Прилагодлива ЗА RG59 RG6 BNC RCA СО 20 Парчиња Конектор

Комплет За Алатки Coax Crimper, Алатка За Конектор За Компресија Од Типот F Прилагодлива ЗА RG59 RG6 BNC RCA СО 20 Парчиња Конектор

DEN 1.33

Износот
Залиха

04 "Кабел Стриптизета Големина : 9. Quackage®овој сет на алатки вклучува комплет вклучува 1 алатка за компресија, 1 кабел стриптизета и 20 конектори за компресија, збир на алатки за задоволување на нашите потреби. Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ●Висококвалитетен Материјал●алатката за компресија е изработена од челик со алат со висока цврстина и висококвалитетна пластика. Сетот за заклучување на рачката е погоден за заштита и стегач за заклучување.) Вклучен пакет : 1 x Алатка За Компресија 1 x Кабел Стриптизета 20 x Конектори За Компресија Забелешка : 1. Може да се користи подолго време. Q 20 Парчиња F Конектори F - тип конектори се со висок квалитет и проводен и обезбедување на професионални, безбеден, и водоотпорен врски за широк спектар на кабел, видео и аудио апликации. Ако треба да замените коакс и тоа вреди да се добие. Може да се користи подолго време. ●Широко Користен Е Лесен и лесен за носење и лесен за ракување, многу е погоден за непрофесионалци, мајстори или техничари, да им обезбеди на корисниците одлично искуство. Спецификации : Материјал : Алатка Челик И пластика Компатибилен : RG58, RG59, Rg6 Компресија Алатка Големина : 14. ●Алатка За Коаксијална Компресија Q професионална алатка за стегање за комбинација на коаксијална компресија за различни должини На F конектори, Работа со RG6, RG59, RG58 итн.43 " Конектор Количина : 20 парчиња Тежина : 474g (приближно. Ви благодариме за разбирањето. Мониторите не се калибрирани исти, бојата на предметот прикажана на фотографиите може да покажува малку поинаква од вистинскиот објект.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи