.

.

New
Блинг прстен држач за прсти на прсти сет од 2, слаткиот сјај на дневникот на Мавис, кој се зафаќа универзален луксузен кристал ринестон, искрин дијамантски сјај кик -

Блинг прстен држач за прсти на прсти сет од 2, слаткиот сјај на дневникот на Мавис, кој се зафаќа универзален луксузен кристал

DEN 79.84

Износот
Залиха

[Симпатична дизајн] Сјајот телефонски зафат со кристали со кристали, изработени од високо квалитетни материјали за легура на цинк, и оставете го вашиот телефон да изгледа поубав, прекрасен и луксузен. Идеален подарок за вашите пријатели и семејства. [Бесплатно на рака] Прилагодлив агол на поддршка, држачот на телефонскиот прстен може да се свитка за 180 степени. Постигнете персонализирана употребливост, погодно за да гледате филмови, ТВ -емисии, видео итн. Може да се залепи на задниот дел од вашите таблети/телефони или цврсто нивните случаи. Нема леплива остаток по одвојувањето. [Мулти - функционален] Овој штанд на прстенот може да се примени на сите паметни телефони, погодно за вашиот живот. Може да се користи како телефонски зафат, трпеза на маса. Го намалува ризикот од спуштање, кршење и паѓање на вашиот уред ненамерно. [Висок квалитет] Рабовите на рингот се внимателно полирани за да ги заштитат прстите. Компатибилен со повеќето паметни телефони, како што е i Phone 13/12/11/8/7/x/xs/se, за Samsung Galaxy S22/S21/S20/S10/S9/S8/S7/S6, A12/32/42/52 , за LG, HTC, таблети, i Pads, за поттикне итн.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи