.

.

New
Чаир за кампување во Gymax, преклопување на столче за тревници на отворено со крошна, носител на торбички и купови, преносен стол за тешки кампови за надворешни патува

Чаир за кампување во Gymax, преклопување на столче за тревници на отворено со крошна, носител на торбички и купови, преносен

DEN 1400.00

Износот
Залиха

Лесно е да се постави и не се потребни алатки. Овој стол на плажа е издржлив, стабилен и може да се користи долго време. 【Лесно за чување и носење】 Овој преносен стол за кампување е лесен (13 фунти) и преклопен. 【Заштита на сонце】 Доаѓа со крошна во позиција нагоре за заштита на сонце. Можете да го чувате дома или да го однесете надвор и да имате удобно седиште на кое било место. Дополнителните придружни челични цевки на дното го подобруваат вкупниот капацитет на тежина до 265 bs. Навистина погодно за употреба на отворено. Обезбедувајќи ви кул сенка во врел летен ден. Овој стол на плажа е издржлив, стабилен и може да се користи долго време. 【Цврста и силна конструкција】 Ова преклопно столче за сенка е изработено од висококвалитетна 600 D Оксфордска крпа со ПВЦ облога. 【Лесно е да се постави - Дизајнот за преклопување ви овозможува веднаш да го користите овој стол за крошна на тревници без проблеми со склопувањето. Доаѓајќи со торба за носење, овој стол за кампување е погодно за носење и складирање. Можете да уживате во сенка и ветре во паркот, плажа, покрај базенот, задниот двор, местото на кампот или други места на отворено. Обезбедувајќи ви кул сенка во врел летен ден. 【Заштита на сонце】 Доаѓа со крошна во позиција нагоре за заштита на сонце. 【Удобно и удобен дизајн】 Подготвениот потпирач за рака и преголемата рамка обезбедуваат удобност на овој стол на плажа. Исто така, вклучува два држачи за чаши за удобно складирање и можете да го освежите освежување цело време.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи