.

.

New
SFEG G40 String Lights - 5W Топло блескаво расфрлано стакло светилки, жица од 18 мерачи - затемнети светла на жица за светло за задниот двор, внатрешен двор, тремот, градина - деко

SFEG G40 String Lights - 5W Топло блескаво расфрлано стакло светилки, жица од 18 мерачи - затемнети светла на жица за светло

DEN 137.44

Износот
Залиха

Овие разноврсни светла за дома или кампување се опремени со 5 W затемнети светилки кои светат во топло бело. Прво безбедност - Уживајте во умот дека овие декоративни балконски светла се безбедни за да се користат во внатрешни или надворешни поставки. Топла, поканувачка на отворено атмосфера - создадете волшебна атмосфера на отворено со тоа што ќе ги закачите овие светла на жицата во задниот двор. Поставете го вистинското расположение - додадете магија на вечерта со ова осветлување на отворено за внатрешен двор или тревник. нишки за да ја прошират нивната должина. Гроздобер, рустикален шарм - стилизирајте ги вашите простори на отворено со заостаната, рустикална тема користејќи ги овие затемнети светла на жицата. Овие висечки светла на отворено се придржуваат до најстрогите стандарди за безбедност на UL. Може да се поврзете до три 50 метри.Топла, поканувачка на отворено атмосфера - создадете волшебна атмосфера на отворено со тоа што ќе ги закачите овие светла на жицата во задниот двор. Овие разноврсни светла за дома или кампување се опремени со 5 W затемнети светилки кои светат во топло бело. Овие висечки светла на отворено се придржуваат до најстрогите стандарди за безбедност на UL. Низите не се поврзуваат. Овие светла за градина или тремот, исто така, работат одлично за декор во кафе, бистро или свадба!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи