.

.

New
Леонтол Тампон Алатка ЗА Поправка НА ГУМИ 5 Парчиња 42мм 55мм Комплети За Тампон Тркала Со Гуми за Поврзување Со Груби Шипки 70 Решетки Тампон Тркало 3/8 -24 Навој Волфрам

Леонтол Тампон Алатка ЗА Поправка НА ГУМИ 5 Парчиња 42мм 55мм Комплети За Тампон Тркала Со Гуми за Поврзување Со Груби Шипки

DEN 319.84

Износот
Залиха

Содржина на пакетот : 1 х 42мм тампон тркало, 1 х 55мм тампон тркало, 2 х прачки за поврзување со голема брзина, 1 х прачка за поврзување со мала брзина. Материјал : Изработен од волфрам челичен материјал со силен и отпорен на абење, висока ефикасност и долг работен век. Големина : мелење глава : 42 х 20мм/1,65 х 0,79", 55 х 28мм/2,17 х 1,10"; поврзување прачка : 46 х 8,8 мм/1,81 х 0,35". Лесен за Употреба : тампон тркалото За Гуми е лесно за употреба и ракување, што може да се користи со воздушни пневматски алатки. Користете за да направите гумите да влезат побрзо или да ги освежите користените гуми. Широко Примена : тампон тркалото за поправка на гуми е за добар ефект на мелење за поправка на гуми. Остар и погоден за носење, и работи брзо, овозможувајќи брзо мелење, погоден за повеќето работи за поправка на гуми.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи