.

.

New
Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Патеки За Дел Географска Ширина 5000 5400 14 Инчни Chromebook, Црна Подлога За Допир Покритие Против Гребење Анти Отпечаток О

Екомахоличари Премиум Заштитник На Подлогата За Патеки За Дел Географска Ширина 5000 5400 14 Инчни Chromebook, Црна Подлога

DEN 95.84

Износот
Залиха

Оваа заштитна налепница за подлога За Патека На Допир ќе ја заштити кожата на вашиот лаптоп од мали гребнатини и оштетувања. Овој заштитник на капакот на подлогата за допир е прецизно дизајниран така што совршено се вклопува со подлогата за допир на вашиот лаптоп и обезбедува лесна за нанесување и беспрекорна завршница. Ова би вклучувало два заштитници едниот е засега и еден за подоцна или за која било грешка во апликацијата. Овој Заштитник На Подлогата за Допир е ултра тенок и едвај се чувствува дека се нанесува таму , ова не ја попречува работата на подлогата за допир и го зголемува искуството на тачпадот на вашиот лаптоп. Ова исто така не остава остатоци кога ќе се отстрани. Оваа Подлога За Допир е Дизајнирана да реагира многу, капакот има супериорна чувствителност на допир. , Вклучуваме Комплет За Инсталација со видео за инсталација во пакетот за да обезбедиме лесна и правилна инсталација. Гледајте видео пред инсталацијата. Овој материјал е без меурчиња и материјал без печатење прсти. Ова е мат хартија како површина во допир и црна боја. Ве молиме погледнете го насловот за конкурентност на името на моделот. Не купувајте за кој било друг модел потоа споменат во насловот. Ако имате било какви сомнежи, слободно контактирајте не.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи