.

.

New
БСПП Г4 Конец Приклучок ГЕЈЏ ОДИ НОГО Проверен Брод Со Испорака На Федекс за 4 Дена

БСПП Г4 Конец Приклучок ГЕЈЏ ОДИ НОГО Проверен Брод Со Испорака На Федекс за 4 Дена

DEN 2.00

Износот
Залиха

БСПП Г4 " конец приклучок гејџ. G4x11 BSPP вклучувајќи ГО И GO NOGO. ние ќе испратиме Со Испорака На Федекс за 4 дена, клиентите можат да добијат стоки за 4 дена. Стил : таперлок двојни краеви со РАЧКА RH (десна рака). Т=ОДИ З=НОГО. Секој сет на г4 " приклучок за конец 100% калибриран со обезбедување квалитет во нашата фабрика. Доколку на клиентите им е потребен сертификат за калибрација со долга форма, можеме да испратиме до професионална лабораторија ЗА тестирање НА трети страни ISO17025 акредитирана за да ја добиеме. тоа треба ДОЛАРИ 35 дополнителен надомест по сет.секој сет, вклучувајќи ГО И ОДИ НОГО.Ние ќе испратиме стоки од ДХЛ, Федекс или УПС. Клиентите можат да очекуваат стоки во брзо време. Како премногу предмети на залиха, не сме фотографирале еден по еден, сликата покажа само за повикување.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи