.

.

New
ФОВИГУО Секси Црн Фустан, Трендовски Фестивалски Вечерни Фустани Жени Плус Големина Роденденски Возбудлив Ракав Цврсти Вечерни Фустани

ФОВИГУО Секси Црн Фустан, Трендовски Фестивалски Вечерни Фустани Жени Плус Големина Роденденски Возбудлив Ракав Цврсти Вечерни

DEN 143.84

Износот
Залиха

Големина На Туника Фустан : Стартувај мал! ве молиме проверете ја табелата со големини на последните слики пред да нарачате! 1-2 големина се препорачува според бројката на моделите!.Овде ќе најдете серија женски нови модни сезонски фустани. На пример, ако сте вообичаени носете м големина, тогаш предложете да нарачате Л големина. Повлечете го затворањето. Повеќе Женски Фустан, Јакна, Палто, Кардиган, Надворешна Облека, Ветробран може да се изберат ВО ФОВИГУО.Карактеристики : дизајнирани ракави, секси пријатна облека, гроздобер дизајн 2. €_ ® Имаме одлична услуга, ве молиме контактирајте не прво ако имате било каков проблем, ветете дека ќе одговорите во рок од 24 часа Опис На Производот : 1. Памучна Мешавина поставата. Машинско Перење Или Миење Раце Само, Висок Квалитет и заслужуваат пари! Ве молиме изберете 1-2 големини поголеми според фигурата на моделите!.Совршен за забава, повод, со неверојатен дизајн и се чувствува удобно и изгледа шик. Перење : Машинско перење со слични бои или Рачно перење со вода со ниска температура, не избелувајте. Произведено ВО САД или Увезено, Машинско Перење. Добредојдовте Во Продавницата ФОВИГУО❤- Здраво, Добредојдовте ВО ФОВИГУО! Ви носиме нов моден стил и убав дизајн. Црн Фустан за погреб fall линија кратка бела работна канцеларија професионален фустан со црна вратоврска црн фустан за забави за жени со долги ракави формални зелени фустани од 1920 тите свадбени гости кратки есенски возбудувања тен вештерка готски џемпер должина на коленото плус големина ноќни цветни макси принцеза фустани бел свилен фустан градник за без грб долги ракави завиткајте жени зелени макси голф собарки сарафани плус големина секин жени fall 2023 дводелен шлиц црн бел крем професионална работа розова прерамка џемпер црвен Фустан.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи